Tuesday, October 4, 2022
Home Tags Kamez

Tag: kamez

Atentati me eksploziv në Kamëz / Policia jep detajet: Arrestohen tre...

Zbardhet ngjarja e ndodhur në Kamzë me eksploziv ku për pasojë mbeti i gjymtuar një shtetas. Finalizohet me sukses OPERACIONI POLICOR “SATELITI” Operacioni nga Strukturat e...

Meta kthen ligjin për koncesionin e Rinasit: U nënshkrua fshehurazi në...

Ilir Meta ka kthyer ligjin e miratuar nga Parlamenti që zgjat afatin e koncesionit të aeroportit Nënë Tereza më 13 vjet deri në vitin...

Aksident i rëndë në Kamëz, një 17-vjeçar niset me urgjencë në...

Paraditen e sotme ka ndodhur një tjetër aksident në Kamëz, ku ka mbetur i plagosur një 17-vjeçar që është bërë i mundur dërgimi me...

Burri nga Kamza i infektuar me COVID-19 thyen karantinën për të...

Një burrë nga Kamza edhe pse i infektuar me COIVD-19 ka thyer karantinën i detyruar që të dalë nga banesa për të shoqëruar bashkëshorten...

Përfshihet nga flakët banesa në Bathore

Një zjarr ka përfshirë një banesë gjatë mesditës së sotme në zonën e Bathores në Kamëz. Policia thotë se rreth orës 13:25, në rrugën “Azem...

Përmbyset makina, dy të plagosur në Kamëz

Një automjet është përmbysur në bulevardin blu në Kamëz këtë të enjte. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë dërguar...

Aksident në Kamëz, makina përplaset me pemën e kthehet përmbys në...

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz, ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë...

Çfarë po ndodh me LSI? Dhjetra anëtarë i bashkohen PS në...

Lajmet për largimet e anëtarëve nga radhët e LSI-së duket se vijojnë edhe nga Kombinati. Vetëm ditët e fundit, mësohet se 7 degë dhe...

Zbardhen detaje të reja nga shpërthimi i makinës në Kamëz, kush...

Një shpërthim i telekomanduar me tritol ka ndodhur ditën e sotme në Kamëz. Bëhet me dije se pronari i makinës ku ndodhi shpërthimi është...

Veliaj dhe Rama inspektojnë punimet në 8 konvitet e reja në...

Në kuadër të programit të Rindërtimit pas tërmetit të 29 nëntorit të 2019, kryebashkiaku Erion Veliaj, së bashku me kryeministrin Edi Rama dhe ministrin...
SiteLock