Saturday, January 28, 2023
Home Tags Irina Shayk

Tag: Irina Shayk

Shayk magjeps sërish

E konsideruar unanimisht si një prej femrave më tërheqëse të botës, Irina Shayk u rikthye të shfaqte linjat e saj të paaritshme, për llogari...

Irina Shayk super seksi për GQ

Irina Shayk në formën jetësore dhe më e bukur se kurrë, teksa shfaq sensin e saj seksi në kopertinën e revistës GQ. E dashura...

Irina Shayk mbetet femra model dhe elektrizuese

Gjatë festivalit të 66-të të filmit në Kanë ka patur shumë momente interesante në parakalimet mbi tapetin e kuq. Por në fakt Irina Shayk...

Tradhëtia e Cristiano nuk ja heq buzëqeshjen Irina Shayk

Bukuroshja Irina Shayk është plotësisht e buzëqeshur në të njëjtën kohë kur i dashuri i saj Cristiano Ronaldo është përfshirë në një debat mediatik...
SiteLock