Home Tags Investim

Tag: investim

Deputeti Jurgis Çyrbja takim me emigrantët që janë kthyer për të...

Deputeti i PS, Jurgis Çyrbja ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook momente nga bisedat me dy emigrantë të kthyer për të kontribuar...

Aleksandër Biberaj: Basha investim i Berishës, por tashmë i përket së...

Një nga themeluesit e PD-së, Aleksandër Biberaj, sheh tashmë mundësinë e ribashkimit të demokratëve pas vendimit të Lulzim Basha për t’u dorëhequr, edhe pse...

Fondet IPARD/ Rama publikon videon, thirrje investitorëve: Ky është momenti

Kryeministri Rama ka publikuar një video në të cilën u bën thirrje të gjithë investitorëve në fushën e turizmit rural që të aplikojnë për...

Kryeministri Rama poston videon: Punë e palodhur çdo ditë për të...

Kryeministri Rama ka nisiur ditën me një video ku pasqyrohet puna e stafeve mjeksore si edhe infrastruktura, sipas tij e ringritur, shëndetësore. Kryeministri shkruan...

Indeksi Global i Sigurisë Shëndetësore/ Shqipëria bën hapa pas, rritet rreziku

Me gjithë hapat e rëndësishëm që kanë marrë vendet për t’iu përgjigjur pandemisë së COVID-19, të gjitha, pavarësisht nivelit të të ardhurave që kanë,...

Si e rrënoi Bartomeu Barçën, shpërblimet e çmendura që u jepte...

Rrënimi i Barcelonën për shkak të keqmenaxhimit të presidentit Bartomeu nuk ishte si rrufe në qiell të hapur. Mediet katalane kanë zbuluar së fundi...

Lagja e re në Laç drejt përfundimit, Rama: Zemra e rilindur...

Më 23 dhjetor të vitit të kaluar, në një ceremoni të posaçme u hodhën në Laç në mënyre simbolike themelet e lagjes së re të...

Nënshkruhet Memorandumi për ndërtimin e një gazsjellësi nga Terminali i Vlorës,...

Nënshkruhet Memorandumi i Mirëkuptimit mes Albgaz, Excelerate Energy L.P dhe Snam S.p.A për ndërtimin e një gazsjellësi nga Terminali i Vlorës në drejtim të...

Shpërndahen 4 milionë litra naftë falas për fermerin, 5-fish më shumë...

Vijon rregullisht, edhe në këto ditë të nxehta të verës shpërndarja e karburantit falas për plot 20 mijë fermerë përfitues nga skema e posaçme...

Durrës Yachts & Marina/ Masterplani i projektit, si do të vijojnë...

Durrës Yachts & Marina është projekti më i madh, i cili synon t’i japë një zhvillim të madh ekonomik qytetit dhe jo vetëm. Faza...
SiteLock