Friday, March 24, 2023
Home Tags Infektime

Tag: infektime

Ulen infektimet nga Covid-19/ MSH: Vetëm 4 raste të reja në...

Asnjë viktimë nuk është shënuar 24 orët e fundit nga pandemia e koronavirusit në Shqipëri. Nga 140 testime të kryera 24 orët e fundit...

COVID në Shqipëri/ Asnjë humbje jete, infektohen 44 qytetarë në 24...

Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 608 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 44...

Covid-19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete dhe 42 raste të...

Shifrat e koronavirusit në vendin tonë vijojnë të jenë të ulta. Në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 42 raste të...

Regjistrohen 78 qytetarë të infektuar me COVID në vend, 3 viktima...

Si rezultat i 1.146 testimeve, gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 78 qytetarë të infektuar me COVID-19. Ndërkohë, 3 qytetarë...

Koronavirusi në Greqi, 19,154 të infektuar dhe 93 viktima në 24...

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 19,154 raste të reja me koronavirus. Fatkeqësisht gjatë këtyre 24 orëve 93 persona nuk e...

COVID-19/ Shqipëria në 24 orët e fundit: 6,598 testime, 2,230 qytetarë...

Ministria e Shëndetësisë i bën apel qytetarëve të vaksinohen sa më parë, për të mbrojtur veten dhe shëndetin e të tjerëve. Çdo qytetar mbi...

COVID-19/ Qeveria e Kosovës miraton masa të reja për përballjen me...

Qeveria e Kosovës ka miratuar të premten, 21 janar, masa të reja për luftim të pandemisë së koronavirusit, pas rritjes së numrit të rasteve...

Kosovë/ 427 të infektuar dhe 2 viktima në 24 orët e...

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar 427 raste të reja me koronavirus nga 5,881 testime të kryera. Fatkeqësisht, 2 qytetarë nuk...

Koronavirusi në Shqipëri, 4 viktima dhe 376 raste të reja 24...

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit 4 persona kanë humbur jetën për shkak të Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit, janë...

Italia miraton zgjatjen e gjendjes së jashtëzakonshme

Këshilli i Ministrave i Italisë i ka dhënë dritën jeshile dekretit për zgjatjen deri në 31 mars 2022 të gjendjes së jashtëzakonshme për koronavirusin....
SiteLock