Friday, March 24, 2023
Home Tags Gjobat

Tag: gjobat

Ambulancat “bllokohen” në Tiranë, policia aksion kundër shoferëve që nuk...

Një ambulancë në Tiranë e ka mision shumë të vështirë që ta dërgojë të sëmurin sa më shpejt të jetë e mundur në spital...

Inertet derdhen në bregdetin e Vlorës! Masakër mjedisore në “kryeqytetin e...

“Kush ndot do të penalizohet. Penalizmi kryesor do të vijë nga ndotësit kryesorë." Kështu është shprehur kryeministri Rama në një deklaratë, dhënë për mediat nga...

‘Ligjet’ hedhin poshtë vendosjen e gjobës automatike nëse nuk rinovohet sigurimi...

    “Nuk ka asnjë gjobë automatike për qytetarët, nuk ka dakordësi apo projekt nga ana jonë për të lejuar pasi nuk ndodh në asnjë vend...

Shkelën masat anti COVID, gjobiten 462 persona në 24 orët e...

Shkelën masat anti COVID, gjobiten 462 persona në 24 orët e fundit! 455 u kapën pa maska në rrugë Njoftimi i Policisë së Shtetit: Ndëshkohen me...

Taksat dhe tarifat arrijnë në kuvend – Rriten gjobat për bizneset,...

Paketa fiskale  për vitin e ardhshëm është depozituar në Kuvend, për tu diskutuar gjerësisht në komisione. Një ndër projektligjet që do të diskutohet është...

Falja e gjobave të AKU-së/ Ahmetaj rrëzon propozimin e Beqajt: Parlamenti...

Kreu i Komisionit të Ekonomisë Arben Ahmetaj ka kërkuar që parlamenti të mos miratojë propozimin e deputetit socialist Ilir Beqaj, për të falur gjobat...
SiteLock