Wednesday, March 22, 2023
Home Tags Finalja e champions

Tag: finalja e champions

FOTOT/ Finalja e Champions: Britanikët nuk zhgënjejnë, sherre masive në Porto

Grupet kundërshtare të tifozëve anglezë kanë ofruar një spektakël të shëmtuar në rrugët e Portos, një ditë para se Chelsea dhe Manchester City të...
SiteLock