Friday, March 24, 2023
Home Tags Fier-Ballsh

Tag: Fier-Ballsh

Reshjet e dendura të shiut/ Rrëshqitje dherash në aksin Fier-Ballsh, bllokohet...

Reshjet e dendura kanë rikthyer përmbytje dhe rrëshqitje dherash në akset nacionale në vend. Rrëshqitje dherash janë raportuar në vendin e njohur si “Visokë”, në...
SiteLock