Home Tags Femijet

Tag: femijet

Banorja e “Big Brother VIP” tregon sfidat për tu bërë nënë:...

Jeta personale e personazheve të njohur publik ngjall gjithmone interes. Figurat e njohura të ekranit zgjedhin që të ndajnë me ndjekësit e tyre çdo gjë...

Virgjëria nuk është më tabu! Gazetari i njohur: Që në moshën...

Virgjëria nuk ekziston, të paktën jo nga pikëpamja mjekësore-anatomike. Kolegji Mbretëror i Obstetërve dhe Gjinekologëve (RCOG), i cili përfaqësohet nga mjekë dhe obstetër dhe...

Barnahus Shqipëri: Numri më i madh i krimeve seksuale kundër fëmijëve...

  Raporti i përbashkët i Barnahus, Child & Youth Policy Hub dhe CRCA Shqipëri tregon se varfëria është një ndër shkaqet kryesore që nxit krimet...

Përlotin fëmijët e Kasem Hysenbelliut: S’të shpëtuam dot!

Vajza dhe djali i Kasem Hysenbelliut, Ina dhe Kevin, përlotin me fjalët e tyre për të atin, i cili humbi tragjikisht betejën me virusin...

Çfarë do ndodhë me shkollat, do të mbyllen? Shefja e shërbimit...

Shefja e shërbimit infektiv në pediatri, Gjeorgjina Kuli tregon se fëmijët janë më pak infektues ndaj për këtë arsye nuk mendohet mbyllja e shkollave. “Ka...

Shkoi vet për të sjellë fëmijët shqiptarë nga kampi i ferrit,...

Pas mbërritjes në atdhe të 4 fëmijëve dhe gruas të cilët u nxorën nga kampi Al-Hol në Siri, kryeministri Rama në një deklaratë për...

Kryeministri Rama publikon videon nga takimi i rëndësishëm në Beirut: Po...

Kryeministri Edi Rama është takuar në Beirut me gjeneralin Abass. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri përmes një postimi në Facebook ku...

Mësimi në Durrës, prindërit: Fëmijët hasin vështirësi me orët e shkurtuara

Në Durrës për shkak të tërmetit dhe pandemisë mësimi zhvillohet me disa turne dhe me orë të reduktuara. Report Tv bëri një vëzhgim në një...

Policia e Shtetit dhe Kriminale mobilizohen për nisjen e vitit të...

Me nisjen e viti të ri shkollor, Policia e Shtetit ka marr një sërë masash për të garantuar sigurinë në shkolla, por edhe ndjekjen...

Drejtuesja e OBSH-së në Shqipëri: Kujdes i shtuar me hapjen e...

Drejtoresha e Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Bettina Menne deklaroi se vaksina antiCovid do të jetë gati në gjysmën e dytë të vitit që vjen. Menne...
SiteLock