Saturday, April 1, 2023
Home Tags Femija

Tag: femija

E rëndë në Fier, dërgohet në spital pa shenja jete 3...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një fëmijë 3 vjeçar ka humbur jetën. Fëmija, i cili ishte në një kopësht privat, është...

“E di që vdes për mua”/ Rezarta Shkurta zbulon planet për...

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, ka bërë së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj të shumtë. Ajo ka vendosur që t’u përgjigjet pyetjeve...

Dëshironi fëmijë inteligjent? Kalërimi avancon të mbajturit në mend dhe mësimin

Shkencëtarët e fakultetit bujqësor të Tokios kanë zbuluar që vibracionet të cilat i prodhojnë kuajt gjatë kalërimit aktivizojnë pjesën e trurit të quajtur sistem...

Video prekëse/ Babai kthehet nga Greqia për t’i dhënë lamtumirën nënës...

Babai i katër vjeçares, Ariela Lala e cila humbi jetën bashkë me gjyshen poshtë rrënojave të pallatit në Thumanë është kthyer sot nga Greqia,...

Nëna ther vajzën 5-ditëshe

Nëna vret vajzën vetëm 5 ditëshe, duke thënë se gjithçka e bëri pasi nuk donte që të kishte më fëmijë. 29-vjeçarja Hiralbahen Bhavsar, u...
SiteLock