Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Fblerje

Tag: fblerje

Kursi këmbimit/ Dobësohen Paundi dhe Dollari ndërsa Euro nuk luhatet

Monedha europiane nuk ka pësuar luhatje të vlerës këtë të martë duke u blerë sërish edhe sot me 122.7 lekë dhe duke u shitur...
SiteLock