Thursday, March 23, 2023
Home Tags Fature

Tag: fature

Fasha 800 kWh/ Rama: Familjet paguajnë vetëm 20% të faturës së...

Rama e riktheksoi qëllimin e Qeverisë për të mbrojtur konsumatorët familjarë në këtë krizë energjetike, ndërkohë që e përsëriti deklaratën se do të jetë...

Njërit plumbin, tjetrit 16 mijë dollarë bakshish. Dy modelet e kamarierit...

Kamerier është puna ku t’i duhet të jesh i fortë fizikisht edhe i sjellshëm me njerëzit, për shërbimin e mirë që ti bën shpërblehesh...

‘Më erdhi fatura e dritave 7 mln’/ OSHEE reagon pasi pensionisti...

Ditën e sotme kandidati për deputet i Partisë Demokratike, Flamur Noka është takuar me një pensionist në zonën e Kamzës. Pensionisti Sevxhemali Beluli i...

“10% e familjeve s’paguajnë dot ujin” – Studimi i ERRU: Trajtohen...

Familjet që trajtohen me ndihmë ekonomike e kanë të pamundur të paguajnë faturën e ujit dhe kanalizimeve. Në këtë përfundim ka arritur një studim...

Lezhë/ Denaj për fiskalizimin: Në fund të 2021, vetëm faturë elektronike

Në fund të vitit 2021 do të ketë vetëm faturë elektronike. Këtë e bëri me dije Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, gjatë...

U ankua për faturën, punonjësi i restorantit ben klienten për spital

Punonjësi i restoranti Popeyes është arrestuar, pasi është filmuar nga kamerat e sigurisë duke rrahur brutalisht një kliente në oborrin e lokalit në Tennessee. Deriance...
SiteLock