Friday, September 30, 2022
Home Tags Fatos lubonja

Tag: fatos lubonja

Lubonja: Në Shqipëri mbizotëron varfëria ideore, pse nuk e pyet njeri...

Analisti Fatos Lubonja mendon se ka një varfëri ideore në Shqipëri dhe se mendimi neoliberal i degjeneruar nuk lë të zhvillohet asnjë ide tjetër....

Rrëfimi i fundit i Kurt Kolës: Biseda me Fatos Lubonjën! Si...

Nga Kurt Kola Me Fatosin kishim bërë biseda të shkurtra, të cilat më shumë ishin tregime për aventura rinore. Një pasdite na rastisi të bisedojmë...

Fatos Lubonja i del në krahë Lefter Kokës: Të keqen e...

Analisti Fatos Lubonja e ka cilësuar arrestimin e ish-ministrit të Mjedisit, Lefter Koka si një skenar të mundshëm ku është përfshirë dhe SPAK. Në një...

Fatos Lubonja: Problem nuk është Berisha por Rama, ai është mishërimi...

Analisti Fatos Lubonja ka folur për deklartën e ambasadores së SHBA, Yuri Kim e cila i kërkoi Lulzim Bashës të mos futë Sali Berishën...

Fatos Lubonja: O të mjerë, mos shpresoni se pas Berishës e...

Fatos Lubonja ka bërë një shkrim pas shpalljes “non grata” të Sali Berishës, duke komentuar aludimet se pas Berishës radhën e ka Ilir Meta. Ai...

Fatos Lubonja: Më lër mua dhe të tregoj unë ty se...

Analisti Fatos Lubonja duke komentuar zhvillimet brenda Partisë Demokratike, kur më 13 qershor pritet të mbahen zgjedhjet për kryetarin e ri të partisë dhe...

Fitorja e Ramës, Fatos Lubonja: Zgjedhjet duhet që të përsëriten, nuk...

Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën“Opinion”, në “News 24”, komentoi pretendimet e opozitës për zgjedhjet e 25 prillit. Analisti tha se zgjedhjet duhet të përsëritet, nëse...

Fatos Lubonja: E shikoni që reforma në drejtësi është e kapur,...

Fatos Lubonja e cilësoi si pjesë të veprimtarisë së një bande çështjen e pasjes nga ana e Partisë Socialiste të regjistrit të të dhënave...

Fatos Lubonja: Pse nuk merret edhe me mediet e tjera Rama,...

Ish-punonjësi i italianit Becchetti, Fatos Lubonja, që raportohej se merrte mbi 10 mijë euro në muaj, thotë se shoqëria shqiptare duhet të reagonte për...

Fatos Lubonja: Pse Rama është më i rrezikshëm dhe më i...

Fatos Lubonja ka bërë një shkrim ku thotë se kryeministri Edi Rama është më i keq dhe më i rrezikshëm se paraardhësi i tij...
SiteLock