Home Tags Fatos klosi

Tag: fatos klosi

Gjykata vulos sot fatin e Berishës për dosjen “Hajdari”, Fatos Klosi:...

Gjykata e Tiranës do të vendosë sot nëse ish-kryeministri Sali Berisha do të merret apo jo si dëshmitar në gjyqin e Izet Haxhisë. Në...

Ka pasur në Shqipëri ambiente ku keqtrajtoheshin njerëz? Fatos Klosi zbulon...

Ish-shefi i Shërbimit Informativ Fatos Klosi ka lënë të nënkuptohet që ekziston mundësia që edhe ai të ftohet për t’u pyetur nga gjykata speciale...

Fatos Klosi: Pse Azemin nuk e nxirrja dot unë nga selia...

Ish-shefi i Shërbimit Informativ, Fatos Klosi, reagon rreth akuzës që i bëri Sali Berisha disa ditë më parë, se ishte ai që e nxori...

Klosi i përgjigjet Berishës: Absurditet! Vdekja e tij i interesonte Saliut,...

Absurditet që nuk ja vlen të merresh me deklarata të tilla i ka cilësuar Fatos Klosi akuzat e drejtpërdrejta të bëra nga ish kryeministri...

U thirr si dëshmitar në gjyqin ndaj Izet Haxhisë për Azem...

Gjykata penale e Tiranës rinisi nga e para pas më shumë se dy dekadash procesin ndaj Izet Haxhisë të dënuar për vrasjen e ish-deputetit...

Fatos Klosi: Jam gati të dëshmoj për vrasjen e Azemit, Berisha...

Sot mbushen plot 22 vite nga dita kur ish-deputeti i Partisë Demokratike, Azem Hajdari gjeti vdekjen. Në datën 12 shtator të vitit 1998 ai...

Fatos Klosi: Berisha përgjegjës për qindra vrasje. Dikush duhet të bëjë...

Thirrjet e presidentit Ilir Meta në adresë të rinisë që të marrë fatet e saj dhe të vendit në dorë, sherret dhe përplasjet mes...

Fatos Klosi: Pse Berisha nuk mund të shpëtojë pa u lagur...

Zhvillimet politike të vitit 2019-të dhe ato që pritet të ndodhin gjatë 2020-tës, ngritja e SPAK, marrëdhëniet mes mazhorancës dhe opozitës, apo raportet mes...

SHBA paralajmëron shqiptarët për rrjetin 5G, reagon Fatos Klosi, zbardhet kërkesa...

Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi vlerëson çdo paralajmërim të bërë nga SHBA në lidhje me kujdesin që duhet bërë në lidhje me kontraktimin e...
SiteLock