Home Tags Fatos klosi

Tag: fatos klosi

Fatos Klosi paralajmëron zhvillime të reja, zbulon ‘skenarin’ e Albin Kurtit

Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi ka deklaruar se Gjykata Kushtetuese i habiti kosovarët me vendimin për zgjedhjet. “Gjykata Kushtetuese i habiti kosovarët me vendimin për...

Saga e vrasjeve në Rrëshen, Fatos Klosi bën deklaratën e fortë:...

Ish-drejtori i SHISH, Fatos Klos, ka folur për vrasjen e 51-vjecarit Anton Kelit në Rrëshen, ku u shpreh se në rastin kur vrasjet bëhen...

Komisioni për raportin e Dick Martyt miraton planin e punës, Pandeli...

Ditën e djeshme u zhvillua mbledhja e radhës e Komisionit të Posaçëm Parlamentar për raportin e Dick Marty. Në mbledhjen e zhvilluar u diskutua...

Sali Berisha flet për informacione nga shërbimi sekret shqiptar: Ja pse...

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për vrasjen e kolonelit Ahmet Krasniqi. Ai ka akuzuar shefin e Shërbimin Sekret të Shqipërisë, Fatos Klosin, për...

“Kur e kam dëgjuar këtë jam habitur”, Fatos Klosi zbardh mesazhin...

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi është shprehur i bindur se për 10 akuzat e ngritura ndaj ish- luftëtarëve të UÇK qëndrojnë nxitës shqiptarë. Për...

Përplasjet Rama-Basha për rezolutën e Dick Marty ndaj UÇK, Fatos Klosi...

Javën e fundit ka pasur një shkëmbim të fortë replikash mes kryeministrit Edi Rama dhe liderit të opozitës Lulzim Basha lidhur me votimin e...

“Ma sollën serbin të gjallë!” Reagon ashpër Fatos Klosi: Është një...

Ish-kreu i SHISH ka komentuar deklaratën e fortë të ish-komandantit të divizionit të Kukësit Kudosi Lame, i cili tha se Nasim Haradinajt, që tashmë...

Fatos Klosi komenton zhvillimet e fundit politike: Ndërkombëtarët po e godasin...

Ish-kreu i SHIK Fatos Klosi tha se i gjithë procesi për të hetuar ish anëtarët e UÇK-së ish është një tentativë për të njollosur...

Fatos Klosi bën deklaratën e fortë: Ja vendet më të rrezikuar...

Ish-kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Fatos Klosi, komentoi në rubrikën “Opinion”, sulmet e fundit terroriste, që tronditën mbrëmjen e kaluar Vjenën e Austrisë dhe...

Fatos Klosi mesazh të fortë Ilir Metës: Është shumë shqetësuese, nëse...

Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi shprehet se Presidentin Ilir Meta, herë pas here ka kaluar kompetencat e tij si President dhe se ngjante më...
SiteLock