Thursday, March 23, 2023
Home Tags Fatmir xhafak

Tag: fatmir xhafak

Reforma në drejtësi, Xhafaj: 24 orë para miratimit, diskutohej të binte...

Për Fatmir Xhafajn, reforma në drejtësi nuk ishte produkt i një dite, i një muaji apo viti. Ndaj dhe, sot 5 vjet pas miratimit të...
SiteLock