Thursday, March 30, 2023
Home Tags Fatjona dhimitri

Tag: fatjona dhimitri

Deputetja paralajmëron ministren Besa Shahini: Do përfundoni në SPAK nëse…

Ministrja e Arsimit Besa Shahini është shprehur se zgjedhjet në Universitete nuk do të shtyhen përtej datës 30 korrik pasi kjo do të krijonte...

Deputetja Fatjona Dhimitri nga kuvendi: Në këtë komision urdhërohet censura

Deputetja Fatjona Dhimitri e ka nisur fjalën e saj me një kritikë drejtuar kryetarit të Kuvendit, Gramoz Ruçi, ndërsa i ka kërkuar këtij të...

Reagimet për paketën Anti-Shpifje, Fatjona Dhimitri : Shpall bojkotin e Komisionit...

Kryetarja e Komisionit të Edukimit, Fatjona Dhimitri është shprehur se do të bojkotojë Komisionin dhe Parlamentin, pasi sipas saj dy projekt ligjet e paketës...
SiteLock