Saturday, April 1, 2023
Home Tags Fatet e vendit

Tag: fatet e vendit

Meta kujton “Dhjetorin ’90”: Të rinjtë të vërshojnë në rrugë dhe...

Presidenti Ilir Meta kujton përmes një postimi në “Facebook” 29-vjetorin e Lëvizjes Studentore. Teksa sot shënohet 8 dhjetori, Kreu i Shtetit u kujton të...
SiteLock