Saturday, March 25, 2023
Home Tags Fatbardh Kadili

Tag: Fatbardh Kadili

Gara për kreun e PD, Kadilli takim me demokratët e degës...

Kandidati në garën për kreun e PD-së, Fatbardh Kadilli zhvilloi sot një takim me demokratët e degës 2 në Tiranë, nga ku nuk la...

2 Marsi/ Ish-deputeti i PD-së: Akti i Metës do të tregojë...

Ish-deputeti demokrat, Fatbardh Kadili e ka konsideruar si legjitime dhe të drejtë thirrjen e presidentit Ilir Meta për zhvillimin e një tubimi në bulevard...
SiteLock