Monday, March 20, 2023
Home Tags Fast albania

Tag: fast albania

Durrës/ Finalizohet operacioni policor “Last Step”, për kapjen e një shtetasi...

Operacioni i zhvilluar nga DVP Durrës, në bashkëpunim me Fast Albania dhe Interpol Tirana. Kapet dhe arrestohet me qëllim ekstradimi drejt Italisë, 31-vjeçari i shpallur...
SiteLock