Sunday, April 2, 2023
Home Tags Familjet

Tag: familjet

2 vite nga tërmeti i 26 nëntorit/ Rama: Tragjeditë sprovojnë njerëzit...

Kryeministri Edi Rama ka përkujtuar tërmetin tragjjik të 26 nëntorit të vitit 2019, ku humbën jetën 51 qytetarë e mijëra mbetën të plagosur. Kreu...

Borxhet e energjisë, 58 familje dhe 8 mijë biznese mundësi pagese...

OSHEE ka ofruar për të gjithë debitorët skema lehtësuese për të paguar me këste detyrimet e prapambetura të energjisë, por edhe mundësinë për reduktim...

Zvogëlohen përfituesit e ndihmës ekonomike – Sistemi i ri hoqi 27...

Reforma e ndihmës ekonomike ka hequr nga listat e përfitimit rreth 27 mijë familje. Të dhënat nga Instituti i Statistikave tregojnë se për vitin...
SiteLock