Tuesday, January 25, 2022
Home Tags Familja

Tag: familja

“Nuk mban më ujë pilafi”, familja e Beatrix reagon ashpër mbi...

Trekëndëshi i dashurisë Bora-Donaldi-Beatrix dhe marrëdhënia që ka lindur brenda shtëpisë së Big Brother VIP mes aktorit dhe këngëtares vijon të komentohet. Mbrëmjen e djeshme...

Të vërteta të mëdha do dalin në dritë, Harry do tregojë...

Princi Harry mund të zbulojë shumë gjëra emocionale në librin me kujtime që do të botojë në të ardhmen. Në të do të flitet...

Dhurata e saj e Krishtlindjeve e shkriu gazit Mbretëreshën, Meghan “goditi...

Për shumë prej nesh dhuratat e Krishtlindjeve janë një kënaqësi e veçantë, por nuk është kështu kur personi që e merr dhuratën është vet...

U bënë prindër të dy binjakëve pas shumë vitesh, shuhet familja...

Në mesin e personave që humbën jetën në aksident ishte edhe familja Ahmeti. Avnie dhe Xhihan Ahmeti humbën jetën së bashku me djemtë e...

Menduan se e gjetën por… Familja merr telefonatë nga Shkodra për...

Kërkimet për të riun e zhdukur në Ersekë! Merret një telefonatë nga Shkodra. Një përson është shprehur se e kanë parë të riun në lokal....

Prindërit dhe motra ndërruan jetë në aksidentin tragjik në Greqi, flet...

Familja Zhuleku u aksidentua para disa ditësh në zonën e Lamias, në Greqi teksa po udhëtonin me mjetin tip “BMW”, i cili u përplas...

Në 20-vjetorin e vajzës së tij, Niko Peleshi prezanton për herë...

Niko Peleshi ka prezantuar për herë të parë të gjithë familjen e tij. Ai ka postuar një foto të vazjës së tij që sot feston...

Greqi/ Shpëtoi vetëm djali 17- vjeç, kjo është familja shqiptare që...

Një familje shqiptare u përfshi në një aksident tragjik ditën e djeshme në Greqi. Mediat greke raportuan se nga 3 pjestarët që u përfshin në...

Ekzekutimi i Xhelal Reçit/ Policia merr ADN-në e të dyshuarve, familjarët...

Policia ka marrë ADN-në e 20 personave të dyshuar për vrasjen e ish-efektivit të Policisë, Xhelal Reçi, e cila do të krahasohet me ato...

Bella dhe Anwar Hadid të acaruar me Zayn: E urrejnë për...

Bella dhe Anwar Hadid (i dashuri i Dua Lipa) kanë pasur një mosmarrëveshje me Zayn Malik pas ndarjes së tij me motrën e tyre...
SiteLock