Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Falsifikime

Tag: falsifikime

Vlorë/ Arrestohet 52-vjeçari që e kishte fshehur skafin në një magazinë,...

Një skaf 11 metra i gjatë, pa motorë, është gjetur në Vlorë në një magazinë në Pyllin e Sodës. Policia ka arrestuar pronarin e skafit...

Saga e korrupsionit me uniformat e policisë 2009-2020, të arrestuarit i...

Nga Adriatik Doçi Procedurat tenderuese me hije të forta korrupsioni për uniformat e policisë janë një histori e përsëritur gjatë 11 viteve të fundit. Çdo...

Emrat/ Falsifikonin pasaporta, viza dhe letërnjoftime për kalim të paligjshëm kufiri,...

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka regjistruar procedimin penal për një grup personash që akuzohen për “Falsifikimi i letërnjoftimeve, i...
SiteLock