Friday, March 24, 2023
Home Tags Faktet

Tag: faktet

PD nxjerr fakte të tjera me video! Ja kriminelët që kanë...

Partia Demokratike ka publikuar një tjetër video kur sipas saj tregon kriminelët me të cilët Sali Berisha ka sulmuar selinë. "Xhevahir Halit Georgiev, depërtuar nga...

Tetë fakte që ndoshta nuk i dini mbi Fjodor Dostojevskin

11 Nëntori shënoi 200-vjetorin e lindjes së shkrimtarit të madh rus Fjodor Dostojevskit. Ai lindi në Moskë më 11 nëntor 1821 dhe vdiq në...

Alvisa shokon me detaje të tjera rreth Hysenit: Ka dhunuar motrën...

Alvisa dhe Hyseni kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe rrjeteve sociale që pas puntatës së fundit të “Përputhen Prime”, ku Alvisa...
SiteLock