Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Fabrizio Corona

Tag: Fabrizio Corona

Sulm shokues ndaj Cristiano Ronaldos: Më vjen për të vjellë

Fabrizio Corona është njeriu i momentit. Nga rrjetet sociale në debate televizive, të gjithë flasin për ish-mbretin e paparacëve dhe librin e tij “Si...
SiteLock