Thursday, March 30, 2023
Home Tags Eva dumani

Tag: eva dumani

Ç’do ndodhë me Eva Dumanin që ngeli në Siri pas kthimit...

Konsulli i Përgjithshëm i Shqipërisë në Liban Marc Ghorayeb ka deklaruar se procesi i riatdhesimit të shqiptarëve që ndodhen në kampet e Sirisë pritet...

Gazetari Taulant Kopliku publikon foton dhe jep lajmin e mirë për...

Gazetari shqiptar i “ Le Iene”, Taulant Kopliku nëpërmjet një postimi në “Facebook” ka dhënë lajmin e mirë se Eva Dumanin. Ai shkrua se Eva...

Do të rikthehet në atdhe Eva Dumani? Shefi i Operacioneve Speciale...

Ditën e sotme mbërritën në Shqipëri Floresha Rasha, e cila është e plagosur, me tre fëmijët, Amar, Emel dhe Hatixhe, si edhe Endri Dumani....

Daja publikon mesazhin e Eva Dumanit nga kampi i Al Hol,...

Në emisionin “Real Story”, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan Ndregjoni. Në audio dëgjohet e...

Gazetari i njohur që ishte brenda kampit Al-Hol: Eva Dumani qëndroi...

Gazetari Julian Kasapi, ka komentuar rikthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje të plagosur dhe me aftësi të kufizuara nga Siria, thotë se Eva...
SiteLock