Saturday, March 25, 2023
Home Tags Euro2016

Tag: euro2016

“Kokë më kokë”/ Njihuni me historikun dhe statistikat e përballjes gjysmëfinale...

Itali-Spanjë është  një klasike kur bëhet fjalë për Europianët, duke parë se përveç 37 precedentëve në historinë e tyre, kjo do të jetë përballja...
SiteLock