Sunday, April 2, 2023
Home Tags Euro dollar

Tag: euro dollar

Ecuria javore e kursit të këmbimit/ Euro dhe Paundi fitojnë pike...

Kjo javë ka nisur pozitivisht për monedhën europiane por më pas ka regjistruar një rënie të lehtë për ta mbyllur ditën e premte sidoqoftë...
SiteLock