Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Eu4culture

Tag: eu4culture

Kryebashkiakja e Durrësit: Nisin në shtator punimet për restaurimin e siteve...

Me ministren e kulturës Elva Margariti, drejtuesen e UNOPS në Shqipëri Pamela Lama, dhe përfaqësuesin e delegacionit të BE-së në Shqipëri, Andrea Marco Vera,...
SiteLock