Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Etna

Tag: etna

Shpërthen vullkani Etna në Itali/ Llavë dhe hi në qiell, regjistrohen...

Ditën e djeshme ka shpërthyer fuqishëm vullkani Etna duke ndezur gjithë Siçilinë. Nga pamjet e siguruara nga mediat e huaja, duket se nga krateri...
SiteLock