Sunday, March 26, 2023
Home Tags Ervin kodra

Tag: ervin kodra

Atentati në Krujë/ Objektiv ishte ‘i forti i Niklës’ i përfshirë...

Zbardhen detaje të reja për ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme, ku raportohet se atentati ka qenë ndaj Durim Bamit dhe jo kurshëririt të...

Plagosja e kushëririt të Durim Bamit, gjendet prova e fortë e...

Policia ka mundur të gjejë një makinë të djegur dhe të braktisur, kjo falë kërkimeve në terren për të zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e...

U qëllua brenda makinës së tij, ja kush është 35-vjeçari që...

Një 35-vjeçar ka mbetur i plagosur pasditen e sotme në fshatin Tapizë të Krujës. Duke iu referuar burimeve nga policia, mësohet se personi i...
SiteLock