Wednesday, March 29, 2023
Home Tags ERTV

Tag: ERTV

ERTV-ja, përbuzja më e madhe që i bëhet shoqërisë

Nga Mustafa Nano Gjatë një aktiviteti që mbahej në hollin e katit të parë të kryeministrisë ku merrte pjesë edhe kryeministri Rama, më bëri përshtypje numri...

Gazetari italian: Në Shqipëri, rasti i vetëm në botë që një...

Gazetari i “Rai 3”, Valerio Cataldi, flet për median në Shqipëri dhe situatën e vështirë në të cilën ajo ndodhet. “Duke e parë nga jashtë, situata...
SiteLock