Thursday, March 23, 2023
Home Tags Erjoni

Tag: erjoni

Ish-konkurrenti i “Përputhen” paralajmëron një tjetër skandal: Sot do tregoj gjithçka,...

Erjon Geca, ish-konkurrenti i “Përputhen”, që nga fillimi ka përkrahur Tean dhe Andin duke thënë se produksioni i mbante qëllimisht. Ai ka treguar se posedon...

Ish-konkurrenti i Për’Puthen “demaskon” Anën: Edhe mua më ka ndodhur si...

Pas fotove që publikoi Arjon Luli, ku shihej në një krevat me Ana Lleshin, ish-konkurrenti Erjoni ka hedhur një akuzë të fortë, teksa komentonte...
SiteLock