Tuesday, March 21, 2023
Home Tags Eriksen

Tag: eriksen

“Vdiqa për 5 minuta”, objektivi dhe rikthimi i Eriksen: Dua Botërorin...

Christian Eriksen rikthehet për të folur para kamerave për herë të parë në më shumë se 6 muaj, duke thyer një heshtje që zgjati...

Tronditet futbolli/ Rikthehet skena e Eriksen, futbollisti i njohur rrëzohet pa...

Futbolli është tronditur sërish nga një situatë e rëndë. Një lojtar i Bordeaux u rrëzua në tokë në kohën që ishte vendosur në murin...

Eriksen ka zemër të madhe, dhuron shumën e majme për fëmijët...

Të ndërtojmë një qendër për të rinjtë me aftësi të kufizuara fizike dhe mendore. Kjo ishte ideja e një grupi prindërsh nga Middelfart, të...

Flet bashkëshortja e Eriksen: Chris është mirë, tani kemi nevojë për...

Pas një ndërhyrjeje kirurgjikale, për vendosjen e një defibrilatori automatik, Christian Eriksen la spitalin ditën e djeshme, për të nisur rikuperimin në shtëpi, në...

‘Jam sërish me ju, dreqi ta hajë jam vetëm 29 vjeç’,...

“U riktheva me ju”. Këto kanë qenë fjalët e para të Christian Eriksen pasi futbollisti danez pësoi arrest kardiak të shtunën e kaluar në...

Eriksen poston foto nga spitali: Jam mirë, por duhet t’i nënshtrohem...

Më e keqja duket se ka kaluar për mesfushorin e Danimarkës, Christian Eriksen, i cili pësoi arrest kardiak në ndeshjen e së shtunës ndaj...

Eriksen drejt Premier League, zbulohet dëshira e madhe e Antonio Contes

Aventura e Christian Eriksen me Interin është drejt fundit. Fantazisti danez nuk bën më pjesë në planet e klubit italian dhe trajnerit Conte. “Eriksen...

Interi dhe Arsenali nisin bisedimet për shkëmbimin Xhaka – Eriksen

Granit Xhaka mund të largohet që gjatë merkatoes së janarit nga skuadra e Arsenalit. Mesfushori me orgjinë shqiptare, por kalon një moment mjaft të...

Eriksen rrugës për t’u larguar nga Interi

Eriksen po vuan te Interi me Conten. Ai nuk ka vend në 11-she. Christian Eriksen mund të largohet nga Interi në afatin kalimtar të janarit,...

Eriksen: Pyesni Conten pse nuk po luaj, kam blerë shtëpi dhe...

Një performancë sigurisht nën pritshmëritë e Christian Eriksen, ende dukshëm jashtë ingranazheve të Interit të Antonio Conte. Mesfushori-sulmues danez iu përgjigj pyetjeve të tifozëve,...
SiteLock