Wednesday, March 29, 2023
Home Tags Eridian Salianji

Tag: Eridian Salianji

Ankimimet e PD dhe LSI, përfaqësues i PS: Kërkesa për pavlefshmëri...

Përfaqësues i Partisë Socialiste në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, Eridian Salianji, i cilësoi si të pavlefshme kërkesat e PD dhe LSI për pavlefshmëri të...
SiteLock