Saturday, December 3, 2022
Home Tags Cift

Tag: cift

​Dashuria e përsosur: Këto dy shenja përbëjnë çiftin më të mirë...

Astrologët pretendojnë se njerëzit e lindur në shenjën e Gaforres dhe ata në shenjën e Akrepit përbëjnë çiftin më të mirë të dashurisë në...

Akuzohet se masakroi për vdekje çiftin nga Vlora, Elona Kalesha habit...

36-vjeçarja shqiptare Elona Kalesha ka dalë sot para gjykatës në Itali pasi apeloi vendimin e shkallës së parë që e la në burg me...

Sjelljet që vrasin marrëdhënien në çift

Ka 4 tregues kryesorë që do të çojnë në një prishje të marrëdhënies. John Gottman, një profesor i psikologjisë që është i specializuar në qëndrueshmërinë...

Masakroi dhe vrau çiftin nga Vlora, gjykata merr vendimin e për...

Gjykata ka marr tashmë një vendim të rëndësishëm për 36-vjeçaren nga Durrësi, Elona Kalesha, e cila akuzohet për masakrimin dhe vrasjen e çiftit Pasho...

Misteri i masakrimit të çiftit nga Vlora/ Hetuesit thonë se u...

Të tjera detaje janë zbardhur pas ekspertizës së trupave të pajetë të çiftit nga Vlora, Shpëtim dhe Teuta Pasho që u gjetën në katër...

Çfarë qëndron pas masakrimit të çiftit Teuta dhe Shpëtim Pasho? U...

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Itali, ku janë gjetur të copëtuae trupat e një çifti që sipas ekpertizës janë shqiptarë. Policia italiane po...

Almeda Abazi zbulon gjininë e fëmijës

Almeda ka publikuar një video në rrjete sociale ku tregon gjininë e foshnjës. Almeda dhe Tolgahan po bëhen prindër për herë të dytë. Ish-missi i Shqipërisë...

A mund të jeni në dashuri me një burrë të divorcuar?

Të gjithë kemi parë njerëz që kalojnë në divorc. Dashuria ndaj një burri të divorcuar më parë është më ndryshe se ajo që e...

Kriza në çift para Krishtlindjeve? Tre truke për ta shmangur atë

Me ardhjen e sezonit të festave, dihet që duhen bërë dhurata, duhet të organizoheni me të afërmit, gjë që bëjnë që tensioni të rritet....

Për një shtëpi duhen 20 vite: Për sa kohë mund të...

Çmimet e apartamenteve në Tiranë janë tepër të larta duke marrë parasysh nivelin e të ardhurave. Një cifti i ri mund të marë shtëpi...
SiteLock