Friday, July 1, 2022
Home Tags Bora

Tag: bora

Donaldi: Ndarjen me Borën un e vuajta, nuk ishte e njëjta...

Marrëdhënia e aktorit Donald Veshaj me moderatoren Bora Zemani është një nga lidhjet më të përfolura. Së fundmi Donaldi teksa bisedon me moderatoren Egzona...

Stresi këndon për Bora Zemanin: Krejt le ta dinë është mbretëreshë

“Edhe krejt le ta dinë opinionin tim, Tiranë – Prishtinë, Bora Zemani është Queen (mbretëreshë)”, ky është dedikimi i Stresit në këngën e tij...

Qarku i Kukësit ‘mbulohet’ nga dëbora, rrugët nacionale të kalueshme, s’ka...

Reshje të dendura dëbore janë regjistruar në qarkun e Kukësit ditën e sotme. Lartësia borës në Shishtavec ka shkuar në 15 cm, në Valbonë...

Shqipëria ‘mbulohet’ nga dëbora! Zbardhet Veriu i Shqipërisë, situata pa problematika

Veriu i Shqipërisë është zgjuar mëngjesin e sotëm i mbuluar nga dëbora. Gjatë natës dhe orët e para të mëngjesit reshjet e dëborës kanë “pushtuar”...

Zbulohet detaji i veçantë që na paska shpëtuar, Donaldi fsheh diçka...

Takimi i Donaldit me Bora Zemanin ka qenë në sy të mediave rozë dhe të publikut shqiptar. Përqafimet dhe puthja e tyre brenda shtëpisë...

Gjërat që ka bërë ajo nuk i kam bërë unë, Donaldi...

Teksa ndodhej pranë pishinës duke marrë rreze dielli së bashku me Arjolën, Semin dhe Kledion, Donaldi flet sërish për lidhjen e tij me moderatoren...

Pritet shi dhe dëborë, ja si parashikohet moti në ditët në...

Kemi filluar të kemi ftohtë, pasi stina e dimrit, muaji dhjetor nis me rënien e temperaturave. Kjo situatë sipas meteorologëve do të zgjasë vetëm...

Pas tërmetit, bie dëbora e parë për këtë vit në Shqipëri,...

Dimri duket se ka trokitur sot zyrtarisht. Ndryshimi i temperaturave ka shkaktuar reshjet e para të borës në Kukës. Pamjet e publikuara në rrjetet sociale...

Bora në Çikago çon në telashe të udhëtimit ajror

Reshjet e dëborës në Midwest janë duke marrë numrin e saj për udhëtimet ajrore në Chicikago, ndërsa një aeroplan duke provuar të zbarkojë në...
SiteLock