Home Tags Ardit gjebrea

Tag: ardit gjebrea

Kush është këngëtarja që do të prezantojë ‘Këngën Magjike 2021’, në...

Këngëtarja e njohur, Marsela Çibukaj, do prezantojë 'Këngën Magjike' së bashku me Ardit Gjebrean. Me anë të një postimi në rrjetin social, moderatori i...

Ardit Gjebrea niset drejt Turqisë pas infektimit nga COVID-19? Reagon moderatori,...

Moderatori Ardit Gjebrea 2 javë më parë bëri publik lajmin se kishte rezultuar pozitiv me COVID-19. Javën e parë e prezantoi nga shtëpia spektaklin...

Ardit Gjebrea infektohet me COVID, moderatori tregon çdo të ndodhë këtë...

Ardit Gjebrea është infektuar me koronavirus dhe lajmin e ka bërë të ditur ai vetë nëpërmjet një postimi në Instagram. Ai tregon se gjendja...

Festojnë sot 30 vite martesë, Ardit Gjebrea dhe Anila shkëmbejnë dhuratat...

Ardit Gjebrea feston sot plot 30 vite martesë me bashkëshorten e tij Anila. Moderatori i njohur ka kujtuar se ajo ditë ka qenë me...

Ardit Gjebrea dedikim rrëqethës Nexhmije Pagarushës: M’u këput filli që më...

Sot muzika shqiptare humbi një nga ikonat e saj, të madhen Nexhmije Pagarusha. Të shumta kanë qenë ngushëllimet nga rrethi artistik, ku shprehin dhimbjen...

Ardit Gjebrea kujton njeriun e dashur në ditën e Krishtlindjes

Ardit Gjebrea sëbashku me familjen dhe është larguar nga Tirana për të festuar Krishtlindjen në Korçë. Pranë tij ndodhet dhe djalin Jon me të...

Kënga Magjike nis sot për një kauz të veçantë

Do të nisë sot festivali “Kënga Magjike”, e cila këtë vit vjen me një mision të veçantë. Vetë Ardit Gjebrea u shpreh se ka...
SiteLock