Home Tags Akil osmani

Tag: akil osmani

“Stuhia ‘Filomena’ ka goditur vendin tonë”, meteorologu Hakil Osmani parashikon si...

Që prej ditës së djeshme Shqipëria është prekur nga një ulje e ndjeshme e temperaturave. Meteorologu Hakil Osmani bën të ditur nga Meteoalb se...

Bëhuni gati për borë! Meterologu zbulon si do të jetë moti...

Si parashikohet të jetë moti në ditët e fundit të dhjetorit dhe në javën e parë të janarit? Meterologu Hakil Osmani në një lidhje...

Këto dy ditë të javës pushtohen nga shiu/ Sinoptikani zbulon cilat...

Sinoptikani Akil Osmani ka sqaruar se si do të jetë moti në javën e fundit të muajit Tetor. Duke folur për Fax News, Osmani...

Stuhitë e shiut dhe era e fortë shkaktuan dëme të mëdha/...

Meteorologu Akil Osmani, ka hedhur dritë mbi situatën meteorologjike në vend gjatë ditëve në vazhdim. Sipas tij moti gjatë ditës së sotme deri mbrëmjen...

Moti i keq përfshin vendin, meterologu Hakil Osmani zbulon si pritet...

Meteorologu i Meteoalb Akil Osmani ka zbuluar si do të jetë moti në këto ditë të fundit të muajit shtator. Sipas Osmani dhjetëditëshi i...
SiteLock