Home Tags Aida hajnaj

Tag: aida hajnaj

Vende të lira për hetues në BKH, Aida Hajnaj del me...

Drejtuesja e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj, ka bërë thirrje për aplikime për 32 vendet e mbetura vakante për hetues në këtë institucion. "Kandidatët...

Gara për hetues në Byronë Kombëtare të Hetimit, 403 kandidatët vendosen...

Sot nis testimi fizik për 403 kandidatët të hetues të Byrosë Kombëtare të Hetimit. Faza është e ndarë në 4 grupe dhe fillon që...

Aida Hajnaj zbulon kur do jetë gati ‘FBI-ja shqiptare’

'Besnikëri, integritet, trimëri!'. Kjo është kryefjala në logon e BKH e publikuar për herë të parë sot para kandidatëve që u testuan në Pallatin...

650 kandidatë për hetues në BKH, Aida Hajnaj: Procesi i përzgjedhjes...

Drejtuesja e Byrosë Kombëtare të Hetimit Aida Hajnaj ka njoftuar mbylljen e aplikimeve për hetues në BKH. Sipas njoftimit të bërë në faqen e saj...

Ambasadori i Britanisë takon Aida Hajnajn dhe paralajmëron: Ngritja e BKH...

Ambasadori i Mbretërisë së Bashkuar, Duncan Norman ka takuar ditën e sotme Drejtuesen e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj. Ambasadori ka paralajmëruar se ngritja...

Shefja e Byrosë Kombëtare të Hetimit jep njoftimin e rëndësishëm për...

Me anë të një deklarate zyrtare kryetarja e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj, iu bën thirrje të gjithë atyre që plotësojnë kriteret të...

Pas ambasadores Yuri Kim, ja kush është ambasadori që shkon në...

Pas marrjes në dorë të drejtimit të Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj ka nisur lëvizjet, pas takimit të ditës së djeshme me ambasadoren...

Mori në dorë ‘frenat’ e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj...

Pasa marrjes në dorë të drejtimit të Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj ka dhënë mesazhin e parë gjatë hapjes së procesit për rekrutimin...

Yuri Kim takim me Arben Krajën dhe Aida Hajnaj, ja çfarë...

Drejtuesja e Byrosë Kombëtarë të Hetimit Aida Hajnaj dhe drejtuesi i SPAK, Arben Kraja mëngjesin e sotëm kanë pritur në një takim ambasadoren e...

Hajnaj takon prokurorët e SPAK, në prani të amerikanëve nisin diskutimet...

Një ditë pas marrjes së detyrës, kryetarja e Byrosë Kombëtare të Hetimit Aida Hajnaj është vënë në lëvizje. Lëvizja e parë e saj ka...
SiteLock