Home LifeStyle Stili i pantallonave që do të shohim kudo në pranverën e 2023

Stili i pantallonave që do të shohim kudo në pranverën e 2023

Pikërisht kur filluam të mendonim se moda e viteve 2000 ishte gati të dominonte modën në mbarë botën, një epokë tjetër ka marrë shumë hapësirë: vitet ’70.

Mes një sërë tendencash që spikatën në javët e modës së pranverës 2023, në modë kanë dalë pantallonat kauboj.

Mirëpo, jo atë klasiket që jemi mësuar ne të shohim, por pantallonat shumë të gjera, që sigurisht do ju bëjnë të jeni në qendër të vëmendjes kudo që të shkoni.

Previous articleMeta në një linjë me Berishën: Ahmetaj ka përgjegjësinë e tij për inceneratorët, por gjithçka është bërë me urdhër të Ramës
Next articleDëshmia tronditëse për burgun e grave: Me t’u kthyer të dënuarat nga puna sfilitëse, brigadierja dhe normistja, futeshin te dhoma e Këshillit, ku jo vetëm raportonin, por edhe…