Home Kuriozitete Spotify do të shkurtojë numrin e stafit duke filluar nga kjo javë

Spotify do të shkurtojë numrin e stafit duke filluar nga kjo javë

Spotify Technology po planifikon pushime nga puna brenda kësaj jave për të ulur kostot, raportoi Bloomberg News të dielën, duke iu bashkuar kompanive si Alphabet Inc, Amazon.com Inc dhe Microsoft Corp, të cilët kanë shkurtuar mijëra vende pune kohët e fundit, shkruan Reuters.

Previous articleToka, godinë 3-katëshe dhe llogari bankare, sekuestrohet pasuria e të dënuarit në Itali
Next articleNis mbledhja e Këshillit të Sigurimit Kombëtar, Begaj:Viti që lamë pas, i vështirë për…