Home Bota Skandali/ Ministri kapet në makinë me një femër gjysmë-te zhveshur (Video)

Skandali/ Ministri kapet në makinë me një femër gjysmë-te zhveshur (Video)

Skandali/ Ministri kapet në makinë me një femër gjysmë-te zhveshur (Video)

Një ministër i rëndësishëm në Rusi është kapur mat teksa është duke fjetur në makinën e tij, bashkë me një vajzë bionde, gjysmë të zhveshur.

Ministri dhe femra e re në moshë janë kapur të dy në rajonin rus Saratov, ku dyshohet se kishin shkuar për të kaluar pushimet.
Ngjarja ndodhi më 25 maj sipas mediave ruse. Policia i ka ndaluar të ty gjatë natës, teksa udhëtonin me makinën e shtetit, të zyrtarit të lartë.

Për ministrin do të ngrihet një komision i posaçëm dhe me shumë mundësi, do të pushohet nga puna.