Home Aktualitet Situata me Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e...

Situata me Covid-19 në vend/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit në lidhje me situatën me Covid-19 në vend.

MSH njofton se nga 362 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë 26 qytetarë.

Në 24 orët e  fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete si pasojë e koronavirusit, ndërsa  janë shëruar 9 pacientë.

Previous articleArrestimi i shefit të RENEA-s, reagon menjëherë policia
Next articleBerisha në kërkim të koalicionit, shpresa e fundit Dule e Ndoka. Në ‘skenë’ dhe Roshi i Ballit Demokrat