Home Kronika Shtëpia e barit në Shijak/ Policia: U zbuluan arsenal armësh, mund të...

Shtëpia e barit në Shijak/ Policia: U zbuluan arsenal armësh, mund të jenë fshehur nga pjestarë të grupeve kriminale

Policia e Durrësit, ka dalë ditën e sotme në një konferencë për mediat.

“Në këtë banesë ishte i fshehur një arsenal armësh. Në këtë ishte dhe një arsenal armësh, 10 kallashnikov, jelekë antiplumb, municion luftarak dhe sas të tjera.  U arrestua F.K, 46 vjec, u shpall në kërkim vëllai i tij. Të njohur nga policia. Armët mund të jenë fshehur nga pjestarë të grupeve kriminale.’ u tha në Konferencën e Policisë.

Previous articleBraçe nuk përmbahet tek ‘Ekonomia’: Kam duruar lloj lloj palaço në Kuvend, s’dua të shoh mimikat e ministres
Next articleBashkimi Evropian lejon përdorimin e insekteve të tjera nga njerëzit