Home Sport Rooney: Haaland është lojtari më i mirë në botë

Rooney: Haaland është lojtari më i mirë në botë

Wayne Rooney e quajti Erling Haaland futbollistin më të mirë në botë.

Ai është më i miri në botë për shkak të statistikave, për shkak të nivelit të lojës, për shkak të mentalitetit.

Nëse po mendoni se kush do ta fitojë Topin e Artë, duhet të jetë ai, nëse është në formën që ka qenë këtë sezon.

Previous articleE rëndë në Kosovë, burri godet gruan dhe veten me thikë
Next articleGuardiola: Kemi vuajtur në disa ndeshje me topa të gjatë