Home Sport Rabiot në radarin e gjigantit anglez, i interesuar edhe Bayerni

Rabiot në radarin e gjigantit anglez, i interesuar edhe Bayerni

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur Fabrizio Romano, Manchester United është ende i interesuar në mesfushorin e Juventusit, Adrien Rabiot.

Ende nuk ka asgjë të avancuar mes Rabiot dhe United pasi që ka edhe shumë klube të tjera të interesuara në mesfushorin 28 vjeçar, ndër to edhe gjiganti gjerman, Bayern Munich.

Në anën tjetër, Juventusi i ka ofruar Rabiotit një kontratë të re, por që si duket francezi nuk dëshiron ta zgjatë qëndrimin e tij në “Allianz”.

Previous articleRritet fondi i shpronësimeve për aksin dytësor bajpasi i Plepave-Kavajë-Rrogozhinë
Next articleNdahet nga jeta nëna e deputetit të njohur të parlamentit shqiptar