Home Rajoni Qëlloi bashkëshorten me 8 plumba, zbardhen detaje nga ngjarja në Greqi: Çifti...

Qëlloi bashkëshorten me 8 plumba, zbardhen detaje nga ngjarja në Greqi: Çifti ishte në proces divorci

Mediat greke kanë zbuluar detaje të reja nga vrasja që tronditi Greqinë sot, ku burri qëlloi për vdekjen gruan e tij me 8 plumba në një tavernë në zonën e Larisës.

Raportohet se gruaja kishte kërkuar të ndahet prej tij dhe çifti ishte në proces divorci. Një prej pjesëtarëve të ekipit që po merret me ekzaminimin e trupit të viktimës deklaroi se ajo u qëllua në këmbë, gjoks dhe kokë.  Plumbi që ka marrë në kokë ka qenë fatal për të.

Vassilis Letsios tha për protothema.gr se  43-vjeçarja ishte kthyer në fshatin e saj 4- 5 muaj më parë për të ndihmuar në biznesin e vëllait të saj i cili pas problemeve me shëndetin ndodhet në një qendër rehabilitimi.

SOURCEBulevard News
Previous articleBallkani i Hapur, hapet pika e përbashkët kufitare me Malin e Zi/ Rama: Qëllimi ynë që njerëzit tanë të ndjehen dhe të jenë të lirë si në BE
Next articleRekord botëror në atletikë, Biles garon në olimpike, fiton medaljen e bronzit