Home Ekonomia Pse po bie euro? Pasojat më të mëdha tek eksportuesit dhe ata...

Pse po bie euro? Pasojat më të mëdha tek eksportuesit dhe ata që kanë marrë kredi

Pasi nisi forcimin në fillim të janarit, euro po zhvlerësohet sërish në raport me lekun. Në ditët e fundit, monedha evropiane preku nivelin më të ulët, atë prej 115.1 lekësh, që prej datës 4 janar të këtij viti.

Previous articleRoli i fatit në jetët tona
Next articleTarifat e reja të patentës, Berisha akuzon Gonxhen: Është hajdut i papërmbajtur