Home Bota Pse mijëra gra shtatzëna ruse po shkojnë për të lindur në Argjentinë?

Pse mijëra gra shtatzëna ruse po shkojnë për të lindur në Argjentinë?

Fëmijët e lindur në Argjentinë marrin automatikisht nënshtetësinë argjentinase dhe ky konsiderohet si shkak për shtimin e turisteve shtatzëna.

Previous articleDhunimi barbar i Petraq Milos në Malin e Zi, merret vendimi drastik për zëvendësdrejtorin e policisë kufitare
Next articleTentoi të hynte me forcë brenda komisariatit të Sarandës, arrestohet 41 vjeçari