Home LifeStyle Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet...

Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i veçantë i vogëlushes dhe vendi ku ka lindur Princesha

Princ Leka dhe Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë.

Elia ka sjellë në jetë një vajzë pak më parë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Sakaq, bëhet me dije se çifti e kanë pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, nga nëna e Lekës.

Vogëlushja gëzon shëndet të plotë dhe mesa duket ky moment është më i rëndësishmi në jetën e çiftit.

SOURCEbulevard news
Previous article‘Pusho! Mbylle mor gojën ti qelbësirë’ Adriatik Alimadhi ‘shpërthen’ ndaj deputetit të PS-së në Kuvend
Next articleRrugë e re Palasë – Dhërmi! ARRSH miraton fondin 1.6 miliardë lekë